associació de músics 

del carrer i del metro 

de barcelona

Ja tenim la llista de persones inscrites a les proves d’AMUC!

Finalment la llista amb els horaris de les proves d’AMUC per al dia 30/05/19 queden així:

 

JORNADA DE MATÍ

 

11:00

 

– Antonio David Rivas, saxofón tenor

DUO Lali Artigas y Albert RAGULL, voz y guitarra acústica

– Daniel Uzcategui, cuatro

 

 

11:20

 

– Gabriel Meneses, armónica diatónica y cromática

– Amador Lluís Bauzà, piano

– Manuel Vogel, guitarra y voz

 

 

11:40

 

– Eduardo Malavé, guitarra y voz

– Jose Linares, violín

– Santiago M. Bosch, bajo eléctrico y loops

 

 

12:00

 

– Gavin Rooney, guitarra

– Merlyn Briceño, cuatro

– Joan Soriano, trompeta con pistas

 

 

12:20

 

– Khadim Thiam, guitarra y voz

– Gerard López, guitarra y voz

– XMichael Dixon, saxofón

 

 

12:40

 

– Gustavo Rodas, voz

– Clàudia García-Albea, violín y voz

– Sam Berridge, guitarra y voz

 

 

13:00

 

– Carlos Diago, guitarra y voz

– Rosella Matarazzo, voz y pistas

– Michele Bucci, guitarra

 

 

13:20

 

– Freddy Chalco, guitarra y voz

– DUO Los Brothers, Mike Segura e Ignazio Impalea,

contrabajo y voz, y guitarra y voz

– Francesc Muñoz, guitarra y voz

– Mario Besumbes, guitarra y voz

– Adrià Rubio, voz

 

 

 

 

JORNADA DE TARDA

 

 

16:00

 

– DÚO Aboubakar Belkher y Hamid Ouhallo, guitarra y voz, y cajón

– Emanuele Fasano, piano

– Patricia Mäser, violin

 

 

16:20

 

– DUO Two Old Souls Music, Antonio Fava y Sabina Bianchi,

percusión, y guitarra y voz

– Kaspar Bindeman, voz y guitarra

– Luijhy Dominguez, guitarra y voz

 

 

16:40

 

Marina Fabregas, voz y guitarra

– Andrés Redondo Álvarez, guitarra y voz

– Oscar Frutos, trombón

 

 

17:00

 

– DUO Quimera, Cris y Patri, guitarra y voz, y lengua de signos

– Marcelo Acosta, bajo eléctrico

– Aleksandra Bakhchevan, piano

 

 

17:20

 

– Mauro Digerolamo, guitarra y voz

– Carolina Rubio, voz

– DUO Pepe Camacho y Guillermo Mazzuca, guitarra y bajo

 

 

17:40

 

– Arranque Aguilar, saxofón

– DUO Reinaldo Riobó y Agostino Aragno, guitarra eléctrica y violín

– Jose Beteta, guitarra y voz

 

 

18:00

 

– Tomas Cordova, guitarra y voz

– DUO Sharon Lillian y Antonio Calero, voz y guitarra

– Clare “Fraggle” Baker, acordeón y voz

 

 

18:20

 

– Cristóbal Alzugaray, guitarra y voz

– Boubacar Diouf, guitarra y voz

– Marisol Herrera, voz

 

Deixa un comentari